We are expecting bull terrier puppies❤/ Pričakujemo bulterier mladičke❤

ODPRLO SE JE DRUŠTVO BULL TERRIER SLOVENIJA

Naše društvo je bilo ustanovljeno na petek 13.11.2020. Datum nam je očitno pisan na kožo, saj tako kot je poseben datum smo posebni tudi člani našega društva. Društvo sestavljamo štirje ljubitelji in obsedenci pasme bulterijer. Vsi smo lastniki bulterijerev in vsi zelo aktivni na področju vzreje in razstav ter zastopanju bulterijerejev tudi v tujini.

Zakaj smo se odločili za društvo?

Vedno pravimo, da smo lastniki bulterierjev posebni in pravijo da se posebni ljudje enosatvno razumemo. Zato smo ustanovili društvo kjer nam je cilj, da se lastniki bulterijerv povežemo in skupaj predstavljamo našo pasmo. Tako bo društvo skupna točka, kjer bomo vsi ljubitelji pasme na enem kupu.

Kakšni so naši cilji?

-Sestaviti članke na temo vzgoje, vzreje in zdravja

-Poučiti ljudi kateri zdravstveni testi so pomembni za pasmo in zakaj

-Kako najti odgovorne vzreditelje

-Organizirati dogodke (druženje in revije)

-Organizirati izobraževanja na različne teme

-Kako se lotiti odgovorne vzreje

-Organizirati skupne odhode na razstave

-Zastopati Slovenijo na tujih razstavah

-Pomagati novim lastnikom pri težavah in vprašanjih

-Osveščati kaj pomeni odgovorna vzreja in odgovorenvzreditelj

-Zakaj se odločati za rodovniška legla

Hvala na zaupanju članov, da ste za predsednika društva izbrali našo Ivo Resanovič.

Oglejte si spletno stran društva: